Monitor Samsung 27'' G55C S27CG554EU VA 2560x14401ms165HzHDMIDP
Šifra: 106836
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    WebCena: 21.580,00
    Opcija prodaja na rate za korisnike kartica Banca Intesa
     Količina
     Opis / Vrednost
    Dijagonala ekrana68.6 cm (27")
    Rezolucija ekrana2560 x 1440 piksela
    HD tipWide Quad HD
    Odnos stranica16:9
    Tehnologija ekranaLED
    Tip panelaVA
    Ekran na dodirNe
    Maks. osvetljenje200 cd/m²
    Tipično osvetljenje300 cd/m²
    Vreme odziva (MPRT)1 ms
    Oblik ekranaZakrivljen
    Zakrivljenost1000R
    Kontrast (tipični)2500:1
    Dinamički kontrastMega Contrast
    Maks. osvežavanje165 Hz
    Horizontalni ugao gledanja178°
    Vertikalni ugao gledanja178°
    Broj boja16.7 miliona
    Dijagonala (metrički)68 cm
    HDR podrškaDa
    HDR tehnologijaHDR10
    AMD FreeSyncDa
    Tip FreeSyncFreeSync
    Flicker-freeDa
    Gaming funkcijeSuper Arena Gaming UX
    Smart režimiCustom, Eco, Game, Graphics, Movie, Sports, Standard
    Ugrađeni zvučniciNe
    Ugrađena kameraNe
    NamenaConsumer
    Boja proizvodaCrna
    Boja okviraCrna
    Boja postoljaCrna
    USB hubNe
    HDMI portovi1
    HDMI verzija2.0
    DisplayPort1
    DisplayPort verzija1.2
    Izlaz za slušaliceDa
    Broj izlaza za slušalice1
    HDCPDa (2.2)
    DC ulazDa
    Servisni portUSB Type-A
    VESA montažaDa
    VESA standard75 x 75 mm
    Upravljanje kablovimaDa
    Slot za sigurnosni kablDa
    Podešavanje visineNe
    Podešavanje nagibaDa
    Ugao nagiba-2 do 18°
    Energetska klasa (SDR)F
    Energetska klasa (HDR)G
    Potrošnja SDR (1000h)26 kWh
    Potrošnja HDR (1000h)41 kWh
    Tipična potrošnja26 W
    Standby potrošnja0.5 W
    Maks. potrošnja40 W
    Potrošnja (isključen)0.3 W
    Ulazni napon230 V
    Izlaz adaptera19 V
    Tip napajanjaEksterno
    Energetska skalaA do G
    Godišnja potrošnja38 kWh
    Radna temperatura10 - 40 °C
    Vlažnost10 - 80%
    Širina sa postoljem616.6 mm
    Dubina sa postoljem272.6 mm
    Visina sa postoljem477.4 mm
    Težina sa postoljem4.1 kg
    Širina bez postolja614.6 mm
    Dubina bez postolja120 mm
    Visina bez postolja382.8 mm
    Težina bez postolja3.7 kg
    Širina pakovanja679 mm
    Dubina pakovanja438 mm
    Visina pakovanja188 mm