Monitor 34'' Samsung Odyssey S32CG554EU G55 VA 2560x1440165Hz1msHDMIDPzakriv
Šifra: 108036
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
Artikal nije dostupan
| Veličina ekrana | 32"(80 cm) |
| Panel | VA (Curved 1000R) |
| Rezolucija | 2560 × 1440 (QHD) |
| Brzina osvežavanja | 165 Hz |
| Vreme odziva | 1 ms (MPRT) |
| Osvetljenje | 300 cd/m2 |
| Kontrast | 2500 : 1 |
| HDR podrška | HDR10 |
| Uglovi gledanja | 178° (H) / 178° (V) |
| Povezivanje | 1 × HDMI, 1 × DisplayPort 1.2, 1 × 3.5 mm audio izlaz |
| Ergonomija | Nagib -2° ~ 18°, VESA 75 × 75 mm |
| Dimenzije (sa postoljem) | 710.1 × 533.6 × 272.6 mm |