Monitor 34'' Samsung LS34C652VAUXEN VA 3440x1440100Hz5msHDMIUSB-C
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
Boja Crna
Veličina 34 inča
Rezolucija 3440 x 1440
Tip ekrana LED
Tip panela VA
Odnos stranica 16:9
Dinamički kontrast 3000:1
Osvetljenje 350 cd/m2
Odziv 5 ms
Uglovi gledanja 178° horizontalni, 178° vertikalni
Vertikalno osvežavanje 100 Hz
Paleta boja 16.7 miliona boja
Ostalo AMD FreeSyn technology
Prikljičci 1 x DisplayPort 1.2, 1 x HDMI 2.0
Raspon ugla rotacije -30 - 30°
Ugao iskošenja -2 - 20°
Podešavanje visine 12 cm
Montiranje na zid VESA 100mm x 100mm
Dimenzije (Š x D x V) 806.6 x 241 x 561.5 mm
Težina 8.1 kg
Boja Crna
Veličina 34 inča
Rezolucija 3440 x 1440
Tip ekrana LED
Tip panela VA
Odnos stranica 16:9
Dinamički kontrast 3000:1
Osvetljenje 350 cd/m2
Odziv 5 ms
Vertikalno osvežavanje 100 Hz
Paleta boja 16.7 miliona boja
Ostalo AMD FreeSyn technology
Raspon ugla rotacije -30 - 30°
Ugao iskošenja -2 - 20°
Podešavanje visine 12 cm
Težina 8.1 kg
- Naziv artikla:
- Naziv i vrsta robe:
- Monitori
Veličina 34 inča
Vertikalno osvežavanje 100 Hz