Monitor 27 PHILIPS 27E2N111000 IPS1920x1080120Hz4msVGA, HDMIAdaptive syncVESAcrna
Šifra: 104825
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
Artikal nije dostupan
| Proizvođač | Philips |
| Model | 27E2N1110/00 |
| Veličina ekrana | 27 inča |
| Rezolucija | 1920 × 1080 (Full HD) |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Tip ekrana | LCD |
| Tip panela | IPS |
| Osvežavanje | 120 Hz |
| Odziv | 4 ms (GtG), 1 ms (MPRT) |
| Kontrast | 1.500:1 (nativni) |
| Osvetljenje | 300 nita |
| Pokrivenost boja | sRGB 104.02%, DCI-P3 79.86%, NTSC 91.27%, Adobe RGB 89.71% |
| Uglovi gledanja | 178° / 178° |
| Adaptivne tehnologije | Adaptive Sync |
| Portovi | HDMI 1.4, VGA (D-Sub) |
| Ergonomija | Tilt |
| Montiranje | VESA 100 × 100 |
| Dimenzije | 617 × 200 × 451 mm (sa postoljem) |
| Masa | 3.5 kg (sa postoljem) |
| Energetska klasa | E |
| Ostalo | Flicker-Free, Low Blue Light, SmartContrast, SmartImage, EasyRead, Haze 25%, 3H |