Monitor 27 Dahua LM27-B211B 1920x1080IPS Full HD1ms120HzHDMIDPVesa
Šifra: 99755
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Veličina ekrana27 inča
    Rezolucija1.920 x 1.080
    Tip ekranaIPS LED
    Tip panelaIPS
    Pozadinsko osvetljenjeELED
    Odnos stranica16:9
    Nativni kontrast1.300:1
    Osvetljenje300 nita
    Odziv1ms (mprt)
    Vertikalno osvežavanje120Hz
    Uglovi gledanja178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
    Veličina piksela0.3114mm x 0.3114mm, 0.311 x 0.311 mm
    Paleta boja16.7 miliona boja
    OstaloHaze 25%, Low Blue Light, 85% NTSC, 3H
    Ukupno DisplayPort priključaka1
    DisplayPort priključci1x DisplayPort 1.4
    Ukupno HDMI priključaka1
    HDMI priključci1x HDMI 2.0
    Audio izlaz3.5mm
    Dodatne mogućnostiTilt
    Montiranje na zidVESA 100mm x 100mm
    BojaCrna
    Širina614.3mm
    Dubina57.2mm
    Visina366.8mm
    Masa3.7kg
    Energetska klasaE
    Veličina ekrana 27 inča
    Rezolucija 1.920 x 1.080
    Tip ekrana IPS LED
    Tip panela IPS
    Pozadinsko osvetljenje ELED
    Odnos stranica 16:9
    Nativni kontrast 1.300:1
    Osvetljenje 300 nita
    Odziv 1ms (mprt)
    Vertikalno osvežavanje 120Hz
    Paleta boja 16.7 miliona boja
    Ukupno HDMI priključaka 1
    HDMI priključci 1x HDMI 2.0
    Audio izlaz 3.5mm
    Dodatne mogućnosti Tilt
    Boja Crna
    Širina 614.3mm
    Dubina 57.2mm
    Visina 366.8mm
    Masa 3.7kg
    Energetska klasa E
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Monitori
    Veličina ekrana 27 inča
    Vertikalno osvežavanje 120Hz
    Audio izlaz 3.5mm
    Širina 614.3mm
    Dubina 57.2mm
    Visina 366.8mm