Monitor 27 Asus VG27VQ3B 1920x1080VA Full HD180Hz1msHDMIDPHDCPZvučnici
Šifra: 101766
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Veličina ekrana27 inča
    Rezolucija1.920 x 1.080
    Tip ekranaVA LED zakrivljeni
    Tip panelaFast VA
    Pozadinsko osvetljenjeLED
    Odnos stranica16:9
    Nativni kontrast3.000:1
    Osvetljenje250 nita
    Odziv1ms (Gray to Gray)
    Vertikalno osvežavanje180Hz
    Tip adaptivne sinhronizacijeAMD FreeSync, Adaptive Sync
    Uglovi gledanja178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
    Veličina piksela0.311mm
    GamingDa
    Paleta boja16.7 miliona boja
    Ukupno DisplayPort priključaka1
    DisplayPort priključci1x DisplayPort 1.2
    Ukupno HDMI priključaka2
    HDMI priključci1x HDMI 2.0
    Audio izlazAudio out / Headphone Jack
    ZvučniciUgrađeni
    Snaga zvučnika2 x 2W
    OstaloKensington security slot, Ugao nagiba od -5 do 23
    Dodatne mogućnostiTilt, Podesivost po visini
    Montiranje na zidVESA 100mm x 100mm
    BojaCrna
    Širina610mm
    Dubina193mm
    Visina456mm (sa postoljem)
    PakovanjeNaponski kabl, DisplayPort kabl
    Masa4.9kg
    Energetska klasaD
    Veličina ekrana 27 inča
    Rezolucija 1.920 x 1.080
    Tip ekrana VA LED zakrivljeni
    Tip panela Fast VA
    Pozadinsko osvetljenje LED
    Odnos stranica 16:9
    Nativni kontrast 3.000:1
    Osvetljenje 250 nita
    Odziv 1ms (Gray to Gray)
    Vertikalno osvežavanje 180Hz
    Veličina piksela 0.311mm
    Gaming Da
    Paleta boja 16.7 miliona boja
    Ukupno HDMI priključaka 2
    HDMI priključci 1x HDMI 2.0
    Zvučnici Ugrađeni
    Snaga zvučnika 2 x 2W
    Boja Crna
    Širina 610mm
    Dubina 193mm
    Visina 456mm (sa postoljem)
    Masa 4.9kg
    Energetska klasa D
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Monitori
    Veličina ekrana 27 inča
    Vertikalno osvežavanje 180Hz
    Veličina piksela 0.311mm
    Snaga zvučnika 2 x 2W
    Širina 610mm
    Dubina 193mm
    Visina 456mm (sa postoljem)