Monitor 27'' Samsung LS27D600UAUXEN IPS 2560x1440100Hz5msHDMI2xDP3.5mmpivot
Šifra: 106996
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    WebCena: 30.890,00
    Opcija prodaja na rate za korisnike kartica Banca Intesa
     Količina
    Dijagonala ekrana     27"
    Tip panela       IPS
    Rezolucija       2560 x 1440
    Odnos stranica            16 : 9
    Vreme odziva 5ms
    Osvežavanje  100 Hz
    Opis adaptivne sinhronizacije
    Adaptive Sync
    Osvetljenje      350 cd/m2
    Kontrast            1000 : 1
    Ugao vidljivosti - Horizontalno          178°
    Ugao vidljivosti - Vertikalno 178°
    Audio izlaz       Da
    Zvučnici            Ne
    Konektori
    1 x HDMI 2.0
    2 x DisplayPort 1.4
    1 x 3.5 mm Audio out