Monitor 27'' Philips 27E2N111001 IPS 1920x1080120Hz1msHDMIVGA
Šifra: 104206
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Dijagonala ekrana     27"
    Pozadinsko osvetljenje           W-LED
    Tip panela       IPS
    Rezolucija       1920 x 1080 Full HD
    Odnos stranica            16 : 9
    Vreme odziva 4ms (GtG - Gray-to-Gray)
    Osvežavanje  120 Hz
    Opis adaptivne sinhronizacije
    Adaptive Sync
    Veličina piksela  0.3114 x 0.3114 mm