Monitor 27'' Philips 27E1N1300AE00 IPS 1920x1080100Hz1msHDMIUSB-CDPzvučnic
Šifra: 102765
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    WebCena: 19.210,00
    Opcija prodaja na rate za korisnike kartica Banca Intesa
     Količina
    Dijagonala ekrana     27"
    Pozadinsko osvetljenje           W-LED
    Tip panela       IPS
    Rezolucija       1920 x 1080 Full HD
    Odnos stranica            16 : 9
    Vreme odziva 4ms (GtG - Gray-to-Gray)
    Osvežavanje  100Hz
    Opis adaptivne sinhronizacije           Adaptive Sync
    Veličina piksela           0.3114 x 0.3114 mm
    Osvetljenje      250 cd/m2
    Kontrast            1300 : 1
    Ugao vidljivosti - Horizontalno          178°
    Ugao vidljivosti - Vertikalno 178°
    Display port mini        Ne
    Audio izlaz       Da
    Zvučnici            Da
    Zvučnici            2 x 2 W
    Konektori
    1 x HDMI 1.4
    1 x Audio Out
    Upstream:
    1 x USB-C 3.2 (DP Alt Mode, podržava punjenje uređaja do 65 W)
    Downstream:
    2 x USB-A 3.2
    Pivot    Ne
    Boja     Crna
    Dimenzije        61.7 x 22 x 48.3 cm
    Masa   5.85 kg
    VESA: 100 x 100 mm
    Tilt
    Podešavanje visine
    Low Blue Light
    Easy Read
    Flicker Free
    SmartContrast
    SmartImage
    Game
    Dijagonala ekrana     27"
    Tip panela       IPS
    Osvežavanje  100Hz
    Osvetljenje      250 cd/m2
    Kontrast            1300 : 1
    Display port mini        Ne
    Audio izlaz       Da
    Zvučnici            Da
    Zvučnici            2 x 2 W
    Konektori
    1 x HDMI 1.4
    1 x Audio Out
    Upstream:
    Downstream:
    2 x USB-A 3.2
    Pivot    Ne
    Boja     Crna
    Masa   5.85 kg
    VESA: 100 x 100 mm
    Tilt
    Podešavanje visine
    Low Blue Light
    Easy Read
    Flicker Free
    SmartContrast
    SmartImage
    Game
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Monitori
    Dijagonala ekrana     27"
    Osvežavanje  100Hz
    Zvučnici            2 x 2 W
    VESA: 100 x 100 mm