Monitor 27'' LG 27US550-W IPS 3840x216060Hz5msHDMIDPpivot
  • Proizvod iz grupe: Monitori
  • Proizvođač: LG
  • Na stanju
Šifra: 107747
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    WebCena: 26.850,00
    Opcija prodaja na rate za korisnike kartica Banca Intesa
     Količina
    Dijagonala: 27"
    Rezolucija: 3840 x 2160 (4K UHD)
    Tip panela: IPS
    Osvežavanje: 60 Hz
    Vreme odziva: 5 ms
    Odnos stranica: 16:9
    Osvetljenje: oko 300 cd/m²
    Kontrast: 1000:1
    Uglovi gledanja: 178°/178°
    Priključci: HDMI, DisplayPort
    Pivot: Da
    Podešavanje visine: Da
    Tilt (nagib): Da
    VESA: 100 x 100 mm