Monitor 27 Dahua LM27-E341A 2560x1440QHDIPS240Hz0,5ms2xHDMI2xDP
Šifra: 91676
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    ModelDHI-LM27-E341A
    Tehnologija ekranaIPS
    Pozadinsko osvetljenjeELED
    Veličina ekrana27 inča
    Odnos širine i visine16:9
    Rezolucija2560 (Š) × 1440 (V)
    Osvežavanje (frekvencija)240 Hz
    Boje prikaza95% DCI-P3
    Osvetljenost300 cd/m² (maksimalno)
    Kontrast odnos1000:1
    Ugao gledanja178° (H) / 178° (V)
    Režim prikazaHorizontalni
    Vreme odzivaMPRT 1 ms, OD 0.5 ms
    Životni vek30,000 sati
    Površinski tretmanHaze 25%, 3 H
    Portovi uređaja
    Ulazni port2 × DP 1.4, 2 × HDMI 2.0
    Izlazni port1 × Audio out
    Napajanje i uslovi okruženja
    Napajanje12 VDC, 4 A
    Tip napajanjaAdapter za napajanje
    Potrošnja energije25 W (osnovna), 25.8 W (tipično), 32.6 W (maksimalno)
    Potrošnja na standby-u< 0.5 W
    Radna temperatura0 °C do +40 °C (+32 °F do +104 °F)
    Radna vlažnost10%–80% (RH)
    Temperatura skladištenja–20 °C do +60 °C (–4 °F do +140 °F)
    Vlažnost skladištenja5%–90% (RH)
    Opšte informacije
    Uglovi nagiba-5° ± 2° / 20° ± 2°
    Dimenzije proizvoda614.3 mm × 366.8 mm × 57.2 mm (24.19" × 14.44" × 2.25") (Š × V × D) bez zidnog nosača
    Dimenzije pakovanja861 mm × 460 mm × 170 mm (33.90" × 18.11" × 6.69") (Š × V × D)
    Širina okviraG/D/L/U: 8.40 mm / 9.07 mm / 9.07 mm / 23.0 mm (0.33" / 0.36" / 0.36" / 0.91")
    Net težina4.97 kg (10.96 lb)
    Bruto težina6.83 kg (15.06 lb)
    PriborAdapter za napajanje, DP kabl, korisnički priručnik, pravne i regulatorne informacije
    VESA montaža100 mm × 100 mm (3.94" × 3.94")
    CertifikatiCE EMC, CE LVD, CE ERP, CB
    Prava potrošača:Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
    Model DHI-LM27-E341A
    Tehnologija ekrana IPS
    Pozadinsko osvetljenje ELED
    Veličina ekrana 27 inča
    Odnos širine i visine 16:9
    Rezolucija 2560 (Š) × 1440 (V)
    Boje prikaza 95% DCI-P3
    Kontrast odnos 1000:1
    Režim prikaza Horizontalni
    Životni vek 30,000 sati
    Portovi uređaja
    Izlazni port 1 × Audio out
    Napajanje i uslovi okruženja
    Napajanje 12 VDC, 4 A
    Potrošnja na standby-u < 0.5 W
    Radna vlažnost 10%–80% (RH)
    Opšte informacije
    Net težina 4.97 kg (10.96 lb)
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Monitori
    Model DHI-LM27-E341A
    Veličina ekrana 27 inča
    Boje prikaza 95% DCI-P3
    Napajanje 12 VDC, 4 A
    Potrošnja na standby-u < 0.5 W
    Radna vlažnost 10%–80% (RH)