Monitor 27'' Asus VA27DQFS IPS 1920x1080100Hz1msHDMIVGADPUSBpivot
Šifra: 108279
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    WebCena: 18.090,00
    Opcija prodaja na rate za korisnike kartica Banca Intesa
     Količina
    Dijagonala ekrana     27"
    Pozadinsko osvetljenje           LED
    Tip panela       IPS
    Rezolucija       1920 x 1080 Full HD
    Odnos stranica            16 : 9
    Vreme odziva 1ms (MPRT - Moving Picture Response Time)
    Osvežavanje  100 Hz
    Opis adaptivne sinhronizacije
    Adaptivna sinhronizacija
    Veličina piksela           0.311 x 0.311 mm
    Osvetljenje      300 cd/m2
    Kontrast            1000 : 1
    Ugao vidljivosti - Horizontalno          178°
    Ugao vidljivosti - Vertikalno 178°
    Audio ulaz       Da
    Audio izlaz       Da
    Zvučnici            2 x 2 W
    Konektori:
    1 x HDMI 1.4
    1 x DisplayPort 1.2
    1 x VGA
    1 x Audio input
    1 x Audio out
    Upstream: 1 x USB-B
    Downstream: 2 x USB-A
    Pivot: +90° ~ -90°
    Dimenzije
    Dimenzije sa postoljem: 61.1 x 52.8 x 22 cm
    Dimenzije bez postolja: 61.1 x 36.4 x 5.3 cm
    Dimenzije pakovanja: 72.9 x 15 x 44.5 cm
    Masa
    Masa sa postoljem: 5.8 kg
    Masa bez postolja: 3.7 kg
    Masa pakovanja: 8.8 kg
    VESA: 100 x 100 mm
    Tilt: +35° ~ -5°
    Swivel: +180° ~ -180°
    Podešavanje visine do 150 mm