Monitor 24'' Samsung LS24D400GAUXEN IPS 1920x1080100Hz5ms2xHDMIDPUSBpivot
Šifra: 108026
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    WebCena: 13.880,00
    Opcija prodaja na rate za korisnike kartica Banca Intesa
     Količina
    Dijagonala ekrana     24"
    Pozadinsko osvetljenje           LED
    Tip panela       IPS
    Rezolucija       1920 x 1080 Full HD
    Odnos stranica            16 : 9
    Vreme odziva 5ms (gtg - gray-to-gray)
    Osvežavanje  100 Hz
    Osvetljenje      250 cd/m2
    Kontrast            1000:1
    Ugao vidljivosti - Horizontalno          178°
    Ugao vidljivosti - Vertikalno 178°
    Audio izlaz       Da
    Zvučnici            Ne
    Konektori
    1 x Display Port 1.2
    2 x HDMI 1.4
    1 x Audio Out
    Upstream: 1 x USB-B
    Downstream: 2 x USB-A 2.0
    Pivot    Da
    Boja     Crna
    Dimenzije
    Sa postoljem: 54 x 49.7 x 21.9 cm
    Bez postolja: 54 x 32 x 3.9 cm
    Dimenzije pakovanja: 58.5 x 10.9 x 44.7 cm
    Masa
    Sa postoljem: 3.5 kg
    Bez postolja: 2.3 kg
    Masa pakovanja: 4.8 kg
    Ostalo
    VESA: 100 x 100 mm
    Tilt: -3.0?(±2.0?)~25.0?(±2.0?)
    Podešavanje visine: 105 mm