Monitor 24'' Samsung LS24D304GAUXEN IPS 1920x1080100Hz5msHDMI
Šifra: 108025
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    WebCena: 14.570,00
    Opcija prodaja na rate za korisnike kartica Banca Intesa
     Količina
    Dijagonala: 24"
    Rezolucija: 1920 × 1080 (Full HD)
    Tip panela: IPS
    Osvežavanje: do 100 Hz
    Vreme odziva: 5 ms (GTG)
    Odnos stranica: 16:9
    Osvetljenje: oko 250 cd/m²
    Kontrast: 1000:1
    Uglovi gledanja: 178°/178°
    Priključci: HDMI 1x, VGA (D-Sub) 1x
    USB: nema
    Pivot: ne (samo tilt)
    VESA: 100 × 100 mm