Monitor 23.8 Philips 24E2N1100LB00 1920x1080Full HD VA100Hz4msHDMIVGAtilt
Šifra: 106614
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
Artikal nije dostupan
| Proizvođač | Philips |
|---|---|
| Tip | Monitor |
| Model | 24E2N1100LB/00 |
| Veličina ekrana | 24 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | LCD |
| Tip panela | VA |
| Pozadinsko osvetljenje | WLED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 4.000:1 |
| Osvetljenje | 250 nita |
| Odziv | 1 ms (mprt) |
| Vertikalno osvežavanje | 100 Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | Adaptive Sync |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.2745mm x 0.2745mm |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | sRGB, Flicker-free, Low Blue Light, EasyRead, 3H, SmartContrast |
| Ukupno HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1 x HDMI 1.4 |
| VGA D-sub | 1 |
| Ostali priključci / Slotovi | HDCP 1.4 |
| Ostalo | Kensington security slot |
| Dodatne mogućnosti | Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 100 mm x 100 mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 541 mm |
| Dubina | 180 mm |
| Visina | 416 mm |