Monitor 23.8'' Philips 24E2N111001 IPS 1920x1080120Hz1msHDMIVGA
Šifra: 104201
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Dijagonala ekrana     24"
    Pozadinsko osvetljenje           W-LED
    Tip panela       IPS
    Zakrivljen ekran           Ne
    Ultrawide         Ne
    Rezolucija       1920 x 1080 Full HD
    Odnos stranica            16 : 9
    Vreme odziva 4ms (GtG - Gray-to-Gray)
    Osvežavanje  120 Hz
    Opis adaptivne sinhronizacije
    Adaptive Sync
    Veličina piksela           0.2745 x 0.2745 mm
    Osvetljenje      300 cd/m2
    Kontrast            1500 : 1
    Ugao vidljivosti - Horizontalno          178°
    Ugao vidljivosti - Vertikalno 178°
    RJ-45 port        Ne
    Display port mini        Ne
    Ekran osetljiv na dodir             Ne
    Audio ulaz       Ne
    Audio izlaz       Ne
    Zvučnici            Ne
    Konektori :
    1 x VGA
    1 x HDMI 1.4
    Boja     Crna
    Dimenzije:
    Sa postoljem: 54.2 x 41 x 18 cm
    Bez postolja: 54.2 x 31.6 x 3.4 cm
    Dimenzije pakovanja: 61.2 x 37.8 x 12.4 cm
    Masa:
    Sa postoljem: 2.44 kg
    Bez postolja: 2.16 kg
    Masa pakovanja: 4.07 kg
    VESA: 100 x 100 mm