Mini PC Zeus MPI10-P23 Pentium Gold 5405U 2.30 GHzDDR4LANDual WiFiBTHDMIDPUSB CT Refurbish
Šifra: 99105
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
Artikal nije dostupan
| Klasa procesora | Intel Pentium |
| Model | 5405U |
| Broj jezgara procesora | 2 (4 niti) |
| Radni takt procesora | 2.3 GHz |
| Tip memorije | DDR4, maksimalno podržano 16GB |
| Grafika | Intel® UHD Graphics for 8th Generation Intel® Processors |
| Tip skladištenja | m.2 SSD + SSD/HDD 2.5" |
| Žična mreža (LAN) | 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) |
| Wi-Fi | Da |
| Bežični mrežni standardi | 1x M.2 NGFF 2230 Slot for wifi (2.4GHz/5.0GHz) module |
| Bluetooth | Da |
| Bluetooth verzija | 4.2. |
| HDMI priključci | 1 |
| DisplayPort priključci | 1 |
| Ukupno USB priključaka | 4 |
| USB 3.0 priključci | 2 |
| USB 2.0 priključci | 2 |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 1 x 3.5mm Audio Jack (MIC in / Line out Combo) |
| USB-C 3.1 | 1 |
| Model kućišta | MPI10 |
| Snaga | 40 W |
| Dimenzije | 12.6 x 13 x 4.5cm |
| Model | 5405U |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | Da |
| Bluetooth verzija | 4.2. |
| HDMI priključci | 1 |
| DisplayPort priključci | 1 |
| Ukupno USB priključaka | 4 |
| USB 3.0 priključci | 2 |
| USB 2.0 priključci | 2 |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| USB-C 3.1 | 1 |
| Model kućišta | MPI10 |
| Snaga | 40 W |
- Naziv artikla:
- Naziv i vrsta robe:
- Mini PC
| Snaga | 40 W |