MIKROTIK (CRS125-24G-1S-2HnD-IN) RouterOS L5 upravljivi switch
Šifra: 35376
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Osnovne karakteristike
      • Tip:
      • Ruter, Access Point, Switch
    • Bežična mreža
      • Standardi:
      • 802.11bgn
      • Frekventni opseg:
      • 2.4GHz
      • Protok:
      • 300Mbps
    • Antene
      • Jačina:
      • 4dBi na 2.4GHz
      • Tip:
      • Spoljne
      • Broj:
      • 2
    • Priključci Slotovi
      • RJ-45:
      • 24 (101001000Mbps), 1x SFP
      • USB priključci:
      • 1 x Micro USB
    • Memorija
      • Interna:
      • 128MB
      • RAM memorija:
      • 128MB
    • Ostalo
      • Ostalo:
      • 600MHz procesor
    • Fizičke karakteristike
      • Pakovanje:
      • Naponski adapter, USB OTG kabl
      • Dimenzije:
      • 285mm x 167mm x 44mm
      • Boja:
      • Bela
      • Materijal:
      • Metalno kućište
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 24 meseca
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Mrežna oprema
    • Osnovne karakteristike
      • Ruter, Access Point, Switch
    • Bežična mreža
      • Standardi:
      • 802.11bgn
      • Frekventni opseg:
      • 2.4GHz
      • Protok:
      • 300Mbps
    • Antene
      • Jačina:
      • 4dBi na 2.4GHz
      • Spoljne
      • Broj:
      • 2
    • Priključci Slotovi
      • RJ-45:
      • 24 (101001000Mbps), 1x SFP
      • USB priključci:
      • 1 x Micro USB
    • Memorija
      • Interna:
      • RAM memorija:
      • 600MHz procesor
    • Fizičke karakteristike
      • Pakovanje:
      • Dimenzije:
      • 285mm x 167mm x 44mm