Memorija DDR4 8GB 3200MHz Geil Pristine GAP48GB3200C22SC
Šifra: 76672
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Geil RAM Memorija DIMM DDR4 8GB 3200MHz Pristine GAP48GB3200C22SC
    Kapacitet: 8 GB
    Tip memorije: DDR4
    Radni takt memorije: 3.200 MHz
    Vrsta: DIMM
    Voltaža: 1,2 V
    Latencija: 22-22-22-52
    Napomena: DYNE 4 SLT, intel XMP 2.0
    Serija: Pristine AMD
    Broj modula u pakovanju: 1
    Kapacitet: 8 GB
    Tip memorije: DDR4
    Radni takt memorije: 3.200 MHz
    Vrsta: DIMM
    Voltaža: 1,2 V
    Latencija: 22-22-22-52
    Serija: Pristine AMD
    Broj modula u pakovanju: 1
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • RAM Memorije
    Radni takt memorije: 3.200 MHz
    Voltaža: 1,2 V