LG 50'' (127 cm) 4K HDR Smart QNED TV ( 50QNED813RE )
Šifra: 70715
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Tehnologija panela
    • QNED
    • Operativni Sistem
    • webOS Smart TV
    • Funkcije
    • Smart TV ; Bluetooth; DLNA; Netflix; Amazon; Magični daljinski MR22;
    • Picture Mastering Index
    • 100Hz
    • Video
    • HDR10 Pro; Edge LED Local Dimming; 4K AI upscaler;
    • Zvuk
    • 20W 2.0 ch; AI Acoustic Tuning; Clear Voice Pro;
    • Rezolucija
    • 4K, 3840 x 2160
    • Veličina ekrana
    • 50" - 127 cm
    • Priključci
    • HDMI - 4 kom; USB - 2 kom; LAN; WiFi; Digitalni Audio Izlaz (Optički); CI Slot;
    • Montaža na zid (VESA)
    • da
    • Tjuner
    • DVB-T2CS2
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Televizori
    • Tehnologija panela
    • QNED
    • Operativni Sistem
    • webOS Smart TV
    • Funkcije
    • Picture Mastering Index
    • 100Hz
    • Video
    • Zvuk
    • Rezolucija
    • 4K, 3840 x 2160
    • Veličina ekrana
    • 50" - 127 cm