LG 27'' 27MP400-B IPS FHD LED crni monitor outlet
Šifra: 37358
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Ekran
      • Odziv:
      • 5ms (Gray to Gray)
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 60Hz - 75Hz
      • Uglovi gledanja:
      • 178° horizontalni, 178° vertikalni
      • Veličina ekrana:
      • 27"
      • Osvetljenje:
      • 250 nita
      • Tip panela:
      • IPS
      • Rezolucija:
      • 1.920 x 1.080
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • LED
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Paleta boja:
      • 16.7 miliona boja
      • Tip adaptivne sinhronizacije:
      • AMD FreeSync
      • Tip ekrana:
      • IPS LED
    • Priključci Slotovi
      • VGA D-sub:
      • 1
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • 1
      • Ukupno VGA priključaka:
    • Fizičke karakteristike
      • Boja:
      • Crna
      • Masa:
      • 3.1kg (bez postolja), 3.4kg (sa postoljem)
      • Širina:
      • 612mm
      • Stanje:
      • Oštećena ambalaža
      • Dubina:
      • 190mm (sa postoljem), 56.2mm (bez postolja)
      • Visina:
      • 362.5mm (bez postolja), 454.9mm (sa postoljem)
      • Montiranje na zid:
      • VESA 75mm x 75mm
    • Energetska efikasnost
      • Energetska klasa:
      • F
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 3 meseca
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • 00000Outlet
    • Ekran
      • Odziv:
      • 5ms (Gray to Gray)
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 60Hz - 75Hz
      • Uglovi gledanja:
      • Veličina ekrana:
      • 27"
      • Osvetljenje:
      • 250 nita
      • Tip panela:
      • IPS
      • Rezolucija:
      • 1.920 x 1.080
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • LED
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Paleta boja:
      • 16.7 miliona boja
      • AMD FreeSync
      • Tip ekrana:
      • IPS LED
    • Priključci Slotovi
      • VGA D-sub:
      • Ukupno HDMI priključaka:
      • Ukupno VGA priključaka:
    • Fizičke karakteristike
      • Boja:
      • Crna
      • Masa:
      • Širina:
      • 612mm
      • Stanje:
      • Oštećena ambalaža
      • Dubina:
      • Visina:
      • Montiranje na zid:
      • VESA 75mm x 75mm