Led panel Lumax LUMNPO-12W-6500K nadgradna okrugla, 12W, 6500K Hladno-bela
Šifra: 40361
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Snaga 12W
    Ekvivalent klasicnoj sijalici 80W
    Lumen (jacina svetlosti) 1020lm
    Napon 85-265V
    Ugao osvetljenja 120°
    Boja svetlosti 6500K Hladno-bela
    Oblik okrugli
    Materijal plastika+aluminijum
    LED cip SANAN
    Radni vek 35000
    Radna temperatura °C -20/+40
    Dimenzija F170*32
    Garancija 3 godine
    Dimovanje NE
    Energetska efikasnost A+
    Potrošnja 12kWh/1000h
    Jacina struje I I = 102mA
    Snaga 12W Ekvivalent klasicnoj sijalici 80W Lumen (jacina svetlosti) 1020lm Napon 85-265V Ugao osvetljenja 120° Boja svetlosti 6500K Hladno-bela Oblik okrugli Materijal plastika+aluminijum LED cip SANAN Radni vek 35000 Radna temperatura °C -20/+40 Dimenzija F170*32 Garancija 3 godine Dimovanje NE Energetska efikasnost A+ Potrošnja 12kWh/1000h Jacina struje I I = 102mA
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Nadgradna rasveta