LED Fleksibilna ugradna panel lampa 20W 3200K toplo bela LUPF-O-20/WW
Šifra: 12034
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Ugradna okrugla LED panel lampa PROSTO sa podesivim štipaljkama
    Jednostavno i brzo se montira na odgovarajuce mesto
    Odlikuje je velika efikasnost, dug radni vek i malo zagrevanje
    Tip Panel
    Oblik Okrugli
    Montaža Ugradna
    Napajanje 230 V~
    Snaga 20 W
    Struja 138 mA
    Boja svetlosti Toplo bela
    Temperatura svetlosti 3200 K
    Jacina svetlosti 1500 lm
    Tip diode SMD
    Ugao osvetljenja 120°
    Faktor snage 0.57
    CRI vrednost 80 Ra
    Vreme zagrevanja <0.5 s
    Potrošnja 20 kWh / 1000 h
    Radni vek 30000 h
    Broj uklj. / isklj. 15000
    Dimabilnost Ne
    Materijal kucišta Metal, plastika
    Boja kucišta Bela
    IP zaštita IP20
    Prekidac Ne
    Radna temperatura -20 do +40°C
    Dimenzije 20x230 mm, 50-175 mm (raspon podešavanja štipaljki)
    Ugradna okrugla LED panel lampa PROSTO sa podesivim štipaljkama Jednostavno i brzo se montira na odgovarajuce mesto Dizajnirana tako da se raspon fiksirajucih štipaljki može podešavati, što Vam omogucava ugradnju u stare otvore bez potrebe za dodatnim bušenjem Upotrebom ove lampe postiže se velika ušteda elektricne energije i smanjenje emisije ugljen dioksida Odlikuje je velika efikasnost, dug radni vek i malo zagrevanje Tip Panel Oblik Okrugli Montaža Ugradna Napajanje 230 V~ Snaga 20 W Struja 138 mA Boja svetlosti Toplo bela Temperatura svetlosti 3200 K Jacina svetlosti 1500 lm Tip diode SMD Ugao osvetljenja 120° Faktor snage 0.57 CRI vrednost 80 Ra Vreme zagrevanja <0.5 s Potrošnja 20 kWh / 1000 h Radni vek 30000 h Broj uklj. / isklj. 15000 Dimabilnost Ne Materijal kucišta Metal, plastika Boja kucišta Bela IP zaštita IP20 Prekidac Ne Radna temperatura -20 do +40°C Dimenzije 20x230 mm, 50-175 mm (raspon podešavanja štipaljki)
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Ugradna rasveta