LBCRFE14T22 Sijalica za frizider LED, E14, T22, 1.5W
Šifra: 67012
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    WebCena: 390,00
    Opcija prodaja na rate za korisnike kartica Banca Intesa
     Količina
    • Univerzalna LED lampa sa žarnom niti E14 (T22) za frižidere
    • Zamena za konvencionalne sijalice sa žarnom niti koja štedi energiju
    • Visok prinos svetlosti
    • Veoma niska potrošnja energije od samo 1,5W
    • Niska proizvodnja toplote bez UV zračenja
    • Puna snaga osvetljenja odmah nakon uključivanja
    • Može lako zameniti konvencionalne sijalice sa žarnom niti
    Širina: 22 mm
    Visina: 61 mm
    Dubina: 22 mm
    Težina: 8 g
    Materijal: staklo
    LED tehnologija
    Baza: E14
    Nazivni vek trajanja lampe: 15000 h
    Nazivni svetlosni tok: 100 lm
    Oblik lampe: T22
    Broj proizvoda u pakovanju 1: kom
    Temperatura boje: 1800 K
    Primena: Frižider
    Potrošnja energije na 1000 sati 1,5 kVh
    Snaga: 1,5 W
    Ekvivalentna snaga: 15W
    Ova LED sijalica sa E14 bazom može se koristiti u frižiderima. Sa svojim dugim životnim vekom od preko 15000 sati i manjom potrošnjom energije, ova lampa ce biti savršena zamena za konvencionalne sijalice sa žarnom niti. • Univerzalna LED lampa sa žarnom niti E14 (T22) za frižidere • Zamena za konvencionalne sijalice sa žarnom niti koja štedi energiju • Visok prinos svetlosti • Veoma niska potrošnja energije od samo 1,5W • Niska proizvodnja toplote bez UV zračenja • Puna snaga osvetljenja odmah nakon uključivanja • Može lako zameniti konvencionalne sijalice sa žarnom niti Širina: 22 mm Visina: 61 mm Dubina: 22 mm Težina: 8 g Materijal: staklo LED tehnologija Baza: E14 Nazivni vek trajanja lampe: 15000 h Nazivni svetlosni tok: 100 lm Oblik lampe: T22 Broj proizvoda u pakovanju 1: kom Temperatura boje: 1800 K Primena: Frižider Potrošnja energije na 1000 sati 1,5 kVh Snaga: 1,5 W Ekvivalentna snaga: 15W
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Sijalice