Šifra: 103951
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
Artikal nije dostupan
- Boja detaljni opis
- Crna
- Card Reader
- No
- Dimenzija (WxHxD mm)
- 314 x 17 x 222 mm
- Dimenzija sa ambalažom(WxHxD mm)
- 446 x 81 x 300 mm
- Disk3
- Does not have
- Lokalizacija tastature
- EN
- Masa sa ambalažom (g)
- 2270g
- Model VGA
- Intel AI
- Osvetljena tastatura
- Yes
- Tip Diska3
- Does not have
- Tip ekrana
- Anti-Glare
- Tip panela
- IPS
- VGA
- No
- Brzina obrtaja diska
- No rotation
- Čitač otisaka prstiju
- Yes
- Display Port
- 2
- HDMI
- 1
- Masa (g)
- 1400g
- Rezolucija ekrana
- 1920 x 1200
- Tip Diska2
- Touchscreen
- VGA Memorija
- Shared
- WiFi
- Baterija
- LI 3-cell
- Boja Laptop
- Black
- Disk2
- Divizija
- SMB
- KućišteŠasija
- Carbon
- L3 keš
- 12MB
- LAN
- Radni takt procesora
- 5.20 GHz
- Rezolucija Web Kamere
- Thunderbolt
- 2
- TIP memorije
- LPDDR5x-7467
- USB 3.1
- USB Type-C
- Disk1
- 512 GB
- Optika
- Tip procesora
- Core Ultra 7
- WWAN
- Grafika
- Integrated
- Tip Diska1
- SSD
- Veličina ekrana
- 14\"
- Broj jezgara
- 8
- Memorija
- 32 GB
- Model procesora
- 258V
- Operativni sistem
- Windows 11 Pro
- Procesor
- Intel
- Naziv artikla:
- Naziv i vrsta robe:
- Laptopovi
- Boja detaljni opis
- Crna
- Card Reader
- Dimenzija (WxHxD mm)
- 314 x 17 x 222 mm
- 446 x 81 x 300 mm
- Disk3
- Lokalizacija tastature
- EN
- Masa sa ambalažom (g)
- Model VGA
- Intel AI
- Osvetljena tastatura
- Tip Diska3
- Tip ekrana
- Anti-Glare
- Tip panela
- IPS
- VGA
- Brzina obrtaja diska
- No rotation
- Čitač otisaka prstiju
- Display Port
- HDMI
- 1
- Masa (g)
- Rezolucija ekrana
- 1920 x 1200
- Tip Diska2
- Touchscreen
- VGA Memorija
- Shared
- WiFi
- Baterija
- LI 3-cell
- Boja Laptop
- Black
- Disk2
- Divizija
- SMB
- KućišteŠasija
- Carbon
- L3 keš
- 12MB
- LAN
- Radni takt procesora
- 5.20 GHz
- Rezolucija Web Kamere
- Thunderbolt
- TIP memorije
- LPDDR5x-7467
- USB 3.1
- USB Type-C
- Disk1
- 512 GB
- Optika
- Tip procesora
- Core Ultra 7
- WWAN
- Grafika
- Integrated
- Tip Diska1
- SSD
- Veličina ekrana
- 14\"
- Broj jezgara
- 8
- Memorija
- 32 GB
- Model procesora
- 258V