Laptop Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP16 WUXGA IPSR7-7735HS16GB DDR5NVMe 512GB21MW001MYA
Šifra: 109051
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
WebCena:
| Proizvođač | Lenovo |
| Tip | Laptop |
| Dijagonala | 16" |
| Tip panela | IPS |
| Rezolucija | 1.920 x 1.200 (WUXGA) |
| Materijal | Aluminijum (top), plastika (ostalo) |
| Boja | Siva (Arctic Grey) |
| Generacija procesora | AMD Ryzen 7 |
| Model procesora | 7735HS |
| Broj jezgara | 8 |
| Radni takt procesora | 3.2 GHz (4.7 GHz Turbo) |
| Cache memorija | 16MB L3 |
| Tip memorije | DDR5 |
| Memorija | 16GB (1x16GB) |
| Brzina memorije | 4.800MHz |
| Tip skladištenja | SSD |
| Kapacitet | 512GB |
| SSD interfejs | PCIe NVMe |
| Grafika | Integrated AMD Radeon 680M Graphics |
| LAN | 10/100/1.000Mbps |
| Wi-Fi | 6 (11ax, 2x2) |
| Bluetooth | 5.3 |
| Povezivanje | 2x USB-C, 2x USB-A, HDMI 2.1, SD card reader, LAN, Audio out |
| Kamera | FHD 1080p + IR Hybrid |
| Audio | Stereo, 2x2W, Dolby Audio |
| Baterija | 45Wh |
| Dimenzije | 356 x 253.5 x 17.5 mm |