Šifra: 103204
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
WebCena:
- Boja Laptop
- Dark blue
- Card Reader
- No
- Dimenzija (WxHxD mm)
- 314 x 10 x 217mm
- L3 keš
- 12MB
- Lokalizacija tastature
- SR
- Osvetljena tastatura
- Yes
- Rezolucija ekrana
- 1920 x 1200
- Thunderbolt
- 2
- Tip ekrana
- Anti-Glare
- TIP memorije
- LPDDR5x-8533
- Tip panela
- Standard
- VGA Memorija
- Shared
- Bluetooth
- Yes
- Brzina obrtaja diska
- No rotation
- Čitač otisaka prstiju
- Disk2
- Does not have
- Disk3
- Does not have
- Masa sa ambalažom (g)
- 1500g
- Tip Diska3
- USB 3.1
- 1
- WiFi
- Baterija
- LI 6-cell
- Boja detaljni opis
- Teget
- Dimenzija sa ambalažom(WxHxD mm)
- 420 x 80 x 320 mm
- Display Port
- 1
- HDMI
- LAN
- No
- Masa (g)
- 1160g
- Model VGA
- Intel Arc
- Radni takt procesora
- 4.80 GHz
- Rezolucija Web Kamere
- Tip Diska2
- Touchscreen
- USB Type-C
- 3
- VGA
- Broj jezgara
- 8
- Tip Diska1
- SSD
- Memorija
- 32 GB
- Operativni sistem
- Windows 11 Pro
- Optika
- Procesor
- Intel
- WWAN
- Disk1
- 1 TB
- Grafika
- Integrated
- Model procesora
- 258V
- Tip procesora
- Core Ultra 7
- Veličina ekrana
- 14\"
- Naziv artikla:
- Naziv i vrsta robe:
- Laptopovi
- Boja Laptop
- Dark blue
- Card Reader
- Dimenzija (WxHxD mm)
- 314 x 10 x 217mm
- L3 keš
- 12MB
- Lokalizacija tastature
- SR
- Osvetljena tastatura
- Rezolucija ekrana
- 1920 x 1200
- Thunderbolt
- 2
- Tip ekrana
- Anti-Glare
- TIP memorije
- LPDDR5x-8533
- Tip panela
- Standard
- VGA Memorija
- Shared
- Bluetooth
- Brzina obrtaja diska
- No rotation
- Čitač otisaka prstiju
- Disk2
- Disk3
- Masa sa ambalažom (g)
- Tip Diska3
- USB 3.1
- WiFi
- Baterija
- LI 6-cell
- Boja detaljni opis
- Teget
- 420 x 80 x 320 mm
- Display Port
- HDMI
- LAN
- Masa (g)
- Model VGA
- Intel Arc
- Radni takt procesora
- 4.80 GHz
- Rezolucija Web Kamere
- Tip Diska2
- Touchscreen
- USB Type-C
- 3
- VGA
- Broj jezgara
- 8
- Tip Diska1
- SSD
- Memorija
- 32 GB
- Operativni sistem
- Windows 11 Pro
- Optika
- Procesor
- Intel
- WWAN
- Disk1
- 1 TB
- Grafika
- Integrated
- Model procesora
- 258V