Šifra: 104611
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
WebCena:
- Card Reader
- No
- Dimenzija sa ambalažom(WxHxD mm)
- 420 x 80 x 320 mm
- Display Port
- 3
- Masa (g)
- 1180g
- Masa sa ambalažom (g)
- 1500g
- Model VGA
- Intel Arc
- Osvetljena tastatura
- Yes
- Rezolucija ekrana
- 1920 x 1200
- TIP memorije
- LPDDR5x-8533
- USB 3.0
- 1
- Bluetooth
- Yes
- Boja detaljni opis
- Srebrna
- Čitač otisaka prstiju
- No
- Dimenzija (WxHxD mm)
- 314 x 11 x 222 mm
- L3 keš
- 12MB
- LAN
- Lokalizacija tastature
- SR
- Rezolucija Web Kamere
- Thunderbolt
- 2
- Tip ekrana
- Anti-Glare
- Touchscreen
- VGA
- Baterija
- LI 3-cell
- VGA Memorija
- Shared
- Boja Laptop
- Silver
- Brzina obrtaja diska
- No rotation
- Disk2
- Does not have
- Disk3
- Does not have
- HDMI
- 1
- Radni takt procesora
- 4.80 GHz
- Tip Diska2
- Tip Diska3
- Tip panela
- IPS
- USB Type-C
- 3
- WiFi
- Broj jezgara
- 8
- Disk1
- 2 TB
- Grafika
- Integrated
- Operativni sistem
- Free DOS
- Tip Diska1
- SSD
- Veličina ekrana
- 14\"
- Memorija
- 32 GB
- Model procesora
- 258V
- Optika
- Procesor
- Intel
- Tip procesora
- Core Ultra 7
- WWAN
- Naziv artikla:
- Naziv i vrsta robe:
- Laptopovi
- Card Reader
- 420 x 80 x 320 mm
- Display Port
- Masa (g)
- Masa sa ambalažom (g)
- Model VGA
- Intel Arc
- Osvetljena tastatura
- Rezolucija ekrana
- 1920 x 1200
- TIP memorije
- LPDDR5x-8533
- USB 3.0
- Bluetooth
- Boja detaljni opis
- Srebrna
- Čitač otisaka prstiju
- Dimenzija (WxHxD mm)
- 314 x 11 x 222 mm
- L3 keš
- 12MB
- LAN
- Lokalizacija tastature
- SR
- Rezolucija Web Kamere
- Thunderbolt
- 2
- Tip ekrana
- Anti-Glare
- Touchscreen
- VGA
- Baterija
- LI 3-cell
- VGA Memorija
- Shared
- Boja Laptop
- Silver
- Brzina obrtaja diska
- No rotation
- Disk2
- Disk3
- HDMI
- Radni takt procesora
- 4.80 GHz
- Tip Diska2
- Tip Diska3
- Tip panela
- IPS
- USB Type-C
- WiFi
- Broj jezgara
- 8
- Disk1
- 2 TB
- Grafika
- Integrated
- Operativni sistem
- Free DOS
- Tip Diska1
- SSD
- Veličina ekrana
- 14\"
- Memorija
- 32 GB
- Model procesora
- 258V