Klima uređaj Inverter Hisense Fresh Air Blue 12K - QJ35XJ3B
Šifra: 83486
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    WebCena: 79.560,00
    Opcija prodaja na rate za korisnike kartica Banca Intesa
     Količina
    Kapacitet 3,5kW - 12.000 Btu/h, Najviša energetska klasa u klimatizaciji A+++/A++ I SEER: 8,5 I SCOP:4,6
    Brend Hisense
    Kapacitet klima uređaja 12000 BTU
    SCOP koeficijent 4.6
    SEER koeficijent 8.5
    Kapacitet hladjenja 12000 BTU/h
    Kapacitet grejanja 12000 BTU/h
    Protok vazduha (Max) 630 m3/h
    Wi-Fi Wi-Fi (ugrađen)
    Karakteristike
    Način ugradnje: zidna
    Odnos E.E.R.: 4.22
    Odnos C.O.P.: 4
    Nivoi brzine spoljašnjeg ventilatora: 3
    Nivoi brzine unutrašnjeg ventilatora: 7
    Broj ventilatora: 7
    Upravljanje: daljinsko
    Temperatura grejanja (°C): 16°C - 30°C
    TMS sistem kontrole
    AI Smart
    Automatsko ponovno uključenje (kod nestanka struje)
    Memorija položaja krilaca
    Automatski rad
    Zaštita od zamrzavanja
    Zaštita od hladnog vazduha
    Višedimenzionalni protok vazduha
    HI-NANO zdravstvena zaštita
    Svež vazduh
    Klima uređaj i filter za odvlaživanje vazduha: Catalytic
    Termostat za sobnu temperaturu
    Tajmer 24 h
    Funkcije
    Upravljanje glasom
    Humidity control
    Noćni režim rada
    Turbo rad
    Automatsko odrmzavanje
    Funkcija hitnog uključivanja
    FreezeProtect -15°C
    Dvostruko samočišc?enje
    Prikazivanje kvaliteta vazduha na LED displeju
    Boja Plava
    Ulazna snaga hladjenja 3500 W
    Ulazna snaga grejanja 4000 W
    Nivo buke (unutrašnja jedinica) 58 dB
    Nivo buke (spoljašnja jedinica) 64 dB
    Kapacitet odvlaživanja 1.2 l/h
    Potrošnja el. energije
    SEER: 144 kWh/godišnje
    SCOP: 791 kWh/godišnje
    Dimenzije unutrašnje jedinice (ŠxVxD) 98 x 33 x 17.8 cm
    Masa unutrašnje jedinice 11 kg
    Prava potrošača: Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Klima uređaji
    Brend Hisense
    SCOP koeficijent 4.6
    SEER koeficijent 8.5
    Kapacitet grejanja 12000 BTU/h
    Protok vazduha (Max) 630 m3/h
    Wi-Fi Wi-Fi (ugrađen)
    Karakteristike
    Način ugradnje: zidna
    Odnos E.E.R.: 4.22
    Odnos C.O.P.: 4
    Broj ventilatora: 7
    Upravljanje: daljinsko
    TMS sistem kontrole
    AI Smart
    Memorija položaja krilaca
    Automatski rad
    Zaštita od zamrzavanja
    Zaštita od hladnog vazduha
    HI-NANO zdravstvena zaštita
    Svež vazduh
    Termostat za sobnu temperaturu
    Tajmer 24 h
    Funkcije
    Upravljanje glasom
    Humidity control
    Noćni režim rada
    Turbo rad
    Automatsko odrmzavanje
    Funkcija hitnog uključivanja
    FreezeProtect -15°C
    Dvostruko samočišc?enje
    Boja Plava
    Ulazna snaga hladjenja 3500 W
    Ulazna snaga grejanja 4000 W