KINGSTON SODIMM DDR4 32GB 3200MHz KVR32S22D832
Šifra: 3309
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
  • Kapacitet:
  • 32 GB
  • Vrsta:
  • SO-DIMM
    • Radni takt memorije:
    • 3.200MHz
    • Voltaža:
    • 1.2V
    • Vrsta:
    • SO-DIMM
    • Kapacitet:
    • 32GB
    • Broj pinova:
    • 260
    • Serija:
    • ValueRAM
    • Latencija:
  • Naziv artikla:
    • Radni takt memorije:
    • 3.200MHz
    • Voltaža:
    • 1.2V