KINGSTON SODIMM DDR3 4GB 1600MHz KVR16LS114
Šifra: 3296
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
  • Kapacitet:
  • 4 GB
  • Vrsta:
  • SO-DIMM
    • Radni takt memorije:
    • 1.600MHz
    • Broj pinova:
    • 204
    • Voltaža:
    • 1.35V
    • Broj modula u pakovanju:
    • 1
    • Napomena:
    • Low Voltage
    • Vrsta:
    • SO-DIMM
    • Kapacitet:
    • 4GB
  • Naziv artikla:
    • Radni takt memorije:
    • 1.600MHz
    • Broj pinova:
    • 204
    • Voltaža:
    • 1.35V