KINGSTON DIMM DDR5 32GB (2X16GB kit) 4800MHz KVR48U40BS8K2-32
Šifra: 3283
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
  • Kapacitet:
  • 32 GB (2x16 GB)
  • Tip memorije:
  • DDR5
  • Vrsta:
  • DIMM
Artikal nije dostupan
  • Karakteristike
    • Kapacitet:
    • 32GB
    • Broj modula u pakovanju:
    • 2
    • Tip memorije:
    • DDR5
    • Serija:
    • ValueRAM
    • Latencija:
    • Radni takt memorije:
    • 4.800MHz
    • Vrsta:
    • DIMM
    • Voltaža:
    • 1.1V
  • Reklamacioni period
    • Reklamacioni period:
    • 120 meseci
  • Naziv artikla:
  • Naziv i vrsta robe:
  • RAM Memorije
  • Karakteristike
    • 32GB
    • Broj modula u pakovanju:
    • 2
    • Serija:
    • ValueRAM
    • Latencija:
    • Radni takt memorije:
    • 4.800MHz
    • Voltaža:
    • 1.1V