KINGSTON DIMM DDR4 32GB 3200MHz KF432C16RB32 Fury Renegade Black
Šifra: 3270
    • Serija:
    • Fury Renegade Black
    • Voltaža:
    • 1.35V
    • Radni takt memorije:
    • 3.200MHz
  • Naziv artikla:
    • Serija:
    • Fury Renegade Black
    • Voltaža:
    • 1.35V
    • Radni takt memorije:
    • 3.200MHz