KINGSTON DIMM DDR4 32GB 3200MHz KF432C16BBA32 Fury Beast RGB
Šifra: 3268
    • Voltaža:
    • 1.35V
    • Radni takt memorije:
    • 3.200MHz
    • Serija:
    • Fury Beast RGB
    • RGB:
    • Da
  • Naziv artikla:
    • Voltaža:
    • 1.35V
    • Radni takt memorije:
    • 3.200MHz