KINGSTON DIMM DDR4 32GB 3200MHz KF432C16BB32 Fury Beast Black
Šifra: 3264
  • DIMM
Artikal nije dostupan
  • Karakteristike
    • Radni takt memorije:
    • 3.200MHz
    • Latencija:
    • Serija:
    • Fury Beast Black
    • Kapacitet:
    • 32GB
    • Broj pinova:
    • 288
    • Broj modula u pakovanju:
    • 1
    • Voltaža:
    • 1.35V
  • Naziv artikla:
    • Radni takt memorije:
    • 3.200MHz
    • Latencija:
    • Serija:
    • Fury Beast Black
    • Broj pinova:
    • 288
    • Broj modula u pakovanju:
    • 1
    • Voltaža:
    • 1.35V