KABL-COAX-RG59+2X0.75-BNC/DC-10M gotov krimpovan kabl za video nadzor sa BNC+DC krajevima CCA 10m
Šifra: 43544
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    WebCena: 760,00
    Opcija prodaja na rate za korisnike kartica Banca Intesa
     Količina
    Proizvodac: CABLEXPERT
    Kabl za video nadzor sa BNC+DC krajevima
    Dužina kabla: 10m sa konektorima na krajevima
    Tip: RG59
    Materijal jezgra: CCA - pun presek
    Precnik jezgra: 0.81 mm
    Gustina pletenice: 80% CCA
    Napojni kabel: Da - licnasti 2 x 0.75 mm2 CCA
    Prikljucak A: 1 x BNC uticnica + DC utikac M
    Prikljucak B: 1 x BNC uticnica + DC uticnica Ž
    Boja: Crna
    Materijal kucišta: Plastika
    Materijal spoljnog omotaca: PVC - crna
    Gotov koaksijalni kabl RG59 + napojni kabl 2x0.75 mm2, izuzetnog kvaliteta dužine 10metara. Kabal ima po jedan BNC konektor na oba kraja kao i jedan muški i jedan ženski DC konektor za napajanje. Unutrašnje jezgro punog poprecnog preseka od legure bakra je idealnog precnika od 0.81 mm. Zbog boljih izolacionih osobina, jezgro ovog kabla je izolovano penom, a sve zajedno obmotano aluminijumskom folijom. Pletenica (shirm) kod ovog kabla je 80% gustine što ga svrstava u sam vrh po kvalitetu medu kablovima koji su dostupni na našem tržistu. Jedan kraj kabla ide do kamere a drugi do DVR-a.
    RG59kabl: CCA PREMIUM 0.81mm + 3.7FPE, + ALU-FOLIA, 80% BRAID (128*0.12MM) 75OHM OD6.0mm