ISKRA vibraciona builica 710 W Z1JE-KK6-13
Šifra: 12186
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    ISKRA vibraciona bušilica, namenjena za hobi upotrebu
    Pogodna za bušenje metala, drveta ili betona
    Podesiv smer i brzina obrtanja
    Priloženi merač dubine omogućava sigurno i tačno bušenje
    Zadnja ručka je gumirana
    Brend ISKRA
    Tip Vibraciona bušilica
    Napajanje 220-240 V~ / 50-60 Hz
    Snaga 710 W
    Obrtaji 0-3000 obr/min
    Stezna glava 1.5-13 mm max. (prečnik)
    Kapacitet bušenja 25 mm (drvo), 13 mm (metal), 16 mm (beton)
    Dužina kabela 1.8 m
    Pribor Dodatna ručka, merač dubine bušenja
    Masa 2 kg
    Ostale napomene -
    ISKRA vibraciona bušilica, namenjena za hobi upotrebu Pogodna za bušenje metala, drveta ili betona Podesiv smer i brzina obrtanja Priloženi merač dubine omogućava sigurno i tačno bušenje Zadnja ručka je gumirana Brend ISKRA Tip Vibraciona bušilica Napajanje 220-240 V~ / 50-60 Hz Snaga 710 W Obrtaji 0-3000 obr/min Stezna glava 1.5-13 mm max. (prečnik) Kapacitet bušenja 25 mm (drvo), 13 mm (metal), 16 mm (beton) Dužina kabela 1.8 m Pribor Dodatna ručka, merač dubine bušenja Masa 2 kg Ostale napomene -
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Bušilice