Inverter klima Expert Smart 18K CF50XS1FG
Šifra: 6772
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Kapacitet 5,0kW - 18.000 Btu/h, Energetska klasa A++/A+++; A+ I SEER: 6,1 I SCOP: 5,1(W); 4,0(A) ...
    Proizvođač Hisense
    Model Expert Classic A 18K
    Tehnologija motora On/Off
    Gas R410A
    Snaga grejanja 5200 W
    Snaga hlađenja 2100 W
    Kapacitet grejanja 18000 BTU
    Kapacitet hlađenja 18000 BTU
    Temperaturni opseg pri grejanju -7°C – 24°C
    Temperaturni opseg pri hlađenju 15°C – 43°C
    Energetska klasa grejanja A
    Energetska klasa hlađenja A
    EER/SEER 3,21
    C.O.P./S.C.O.P. 3,61
    Wi-Fi Ne
    Zemlja porekla Kina
    Da li je garancija uslovljena redovnim servisom Ne
    Samodijagnostika Da
    Samočišćenje Da
    Jonizator Ne
    Grejač na spoljnoj jedinici Ne
    Boja Bela
    Dimenzije spoljne jedinice (ŠxVxD) 780 mm × 540 mm × 260 mm
    Dimenzije unutrašnje jedinice (ŠxVxD) 960 mm x 315 mm x 227 mm
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Klima uređaji
    Proizvođač Hisense
    Model Expert Classic A 18K
    Tehnologija motora On/Off
    Gas R410A
    Snaga grejanja 5200 W
    Snaga hlađenja 2100 W
    Kapacitet grejanja 18000 BTU
    Kapacitet hlađenja 18000 BTU
    Energetska klasa grejanja A
    Energetska klasa hlađenja A
    EER/SEER 3,21
    C.O.P./S.C.O.P. 3,61
    Wi-Fi Ne
    Zemlja porekla Kina
    Samodijagnostika Da
    Samočišćenje Da
    Jonizator Ne
    Grejač na spoljnoj jedinici Ne
    Boja Bela