Intel Processor 300 (6M Cache, up to 3.90 GHz) Box - LGA 1700 ( BX80715300 )
Šifra: 46936
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Osnovno
      • Broj jezgara procesora:
      • 2
      • Model:
      • 300
      • Keš memorija:
      • 6MB Intel Smart Cache
      • Radni takt:
      • 3.9GHz
      • Procesorsko ležište (socket):
      • Intel 1700
      • Klasa procesora:
      • Intel
      • Broj logičkih jezgara (niti):
      • 4
    • Grafika
      • Model:
      • 710
      • Grafika:
      • Intel UHD Graphics
      • Integrisana grafika:
      • Da
      • Frekvencija:
      • 300MHz - 1.45GHz Max Dynamic
    • Ostale karakteristike
      • TDP:
      • 46W
      • Arhitektura:
      • 64bit
      • Proces izrade:
      • Intel 7 (10nm)
      • Podržane tehnologije:
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 36 meseci
      • 36 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Procesori
    • Osnovno
      • Broj jezgara procesora:
      • 2
      • 300
      • Keš memorija:
      • 6MB Intel Smart Cache
      • Radni takt:
      • 3.9GHz
      • Intel 1700
      • Klasa procesora:
      • Intel
      • 4
      • 710
      • Intel UHD Graphics
      • Integrisana grafika:
      • Da
      • Frekvencija:
      • 300MHz - 1.45GHz Max Dynamic
    • Ostale karakteristike
      • TDP:
      • 46W