INTEL Core Ultra 5 225F do 4.90GHz Box (BX80768225F) procesor
Šifra: 83397
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Osnovno
      • Procesorsko ležište (socket):
      • Intel 1851
      • Broj logičkih jezgara (niti):
      • 10
      • Klasa procesora:
      • Intel Core Ultra 5
      • Turbo frekvencija:
      • 4.90GHz Max Turbo frekvencija
      • Radni takt:
      • 2.7GHz
      • Broj jezgara procesora:
      • 10
      • Keš memorija:
      • 20MB Intel Smart Cache
      • Model:
      • 225F
    • Ostale karakteristike
      • Proces izrade:
      • 3nm
      • Arhitektura:
      • 64bit
      • Podržane tehnologije:
      • Napomena:
      • 13 NPU Peak TOPS
      • TDP:
      • 65W
      • Pakovanje:
      • Box
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 36 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Procesori
    • Osnovno
      • Intel 1851
      • Klasa procesora:
      • Intel Core Ultra 5
      • Turbo frekvencija:
      • Radni takt:
      • 2.7GHz
      • Broj jezgara procesora:
      • Keš memorija:
      • 20MB Intel Smart Cache
      • Model:
      • 225F
    • Ostale karakteristike
      • Proces izrade:
      • 3nm
      • Arhitektura:
      • 64bit
      • Podržane tehnologije:
      • Napomena:
      • 13 NPU Peak TOPS
      • TDP:
      • 65W