Intel Core i7-12700KF Processor (25M Cache, up to 5.00 GHz) Box - LGA 1700 ( BX8071512700KF )
Šifra: 2896
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
  • Klasa procesora:
  • Intel® Core™ i7
  • Broj jezgara procesora:
  • 12
  • Procesorsko ležište (socket):
  • Intel® 1700
WebCena: 37.330,00
Opcija prodaja na rate za korisnike kartica Banca Intesa
 Količina
  • Osnovno
    • Turbo frekvencija:
    • 4.90GHz Max Turbo Performance jezgra, 3.80GHz Max Turbo Efficient jezgra, 5.00GHz Max Turbo frekvencija
    • Intel 1700
    • Broj jezgara procesora:
    • 12
    • Keš memorija:
    • 25MB Intel Smart Cache
    • Klasa procesora:
    • Intel Core i7
    • Broj logičkih jezgara (niti):
    • 20
    • Model:
    • i7-12700KF
    • Radni takt:
    • 2.70GHz Efficient jezgra, 3.60GHz Performance jezgra
  • Ostale karakteristike
    • Pakovanje:
    • Box
    • Proces izrade:
    • Intel 7 (10nm)
    • Podržane tehnologije:
    • TDP:
    • 125W
    • Napomena:
    • Hladnjak se ne isporučuje u pakovanju
  • Reklamacioni period
    • Reklamacioni period:
    • 36 meseci
  • Naziv artikla:
  • Naziv i vrsta robe:
  • Procesori
  • Osnovno
    • Turbo frekvencija:
    • Keš memorija:
    • 25MB Intel Smart Cache
    • 20
    • Model:
    • i7-12700KF
    • Radni takt:
  • Ostale karakteristike
    • Pakovanje:
    • Box
    • Proces izrade:
    • Intel 7 (10nm)
    • Podržane tehnologije:
    • TDP:
    • 125W