Intel Core i5-12400F Processor (18M Cache, up to 4.40 GHz) Box - LGA 1700 ( BX8071512400F )
Šifra: 18559
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Modeli5 12400F
    Podnožje1700 (12. generacija)
    Radni taktBase 2.5 GHz Turbo 4.4 GHz
    Broj fizičkih jezgra6
    Broj logičkih jezgra12
    Keš memorijaL3 : 18MB
    Proizvodni proces14nm
    TDPBase 65W Max Turbo 117W
    Tip pakovanjaBOX
    Integrisana grafikaNema
    Maksimalna brzina memorije DDR4-3200 MHz / DDR5-4800 MHz
    Maksimalna podržana memorija128 GB
    Modeli5 12400F
    Podnožje1700 (12. generacija)
    Broj fizičkih jezgra6
    Broj logičkih jezgra12
    Keš memorijaL3 : 18MB
    Proizvodni proces14nm
    TDPBase 65W Max Turbo 117W
    Tip pakovanjaBOX
    Integrisana grafikaNema
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Procesori
    Modeli5 12400F
    TDPBase 65W Max Turbo 117W