Intel Core i3-12100F Processor (12M Cache, up to 4.30 GHz) Box - LGA 1700 ( BX8071512100F )
Šifra: 19303
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    Modeli3 12100F
    Podnožje1700 (12. generacija)
    Radni taktBase 3.3 GHz Turbo 4.3 GHz
    Broj fizičkih jezgra4
    Broj logičkih jezgra8
    Keš memorijaL3 : 5MB
    Proizvodni proces12nm
    TDPBase 58W Max Turbo 89W
    Tip pakovanjaBOX
    Integrisana grafikaNema
    Maksimalna brzina memorije DDR4-3200 MHz / DDR5-4800 MHz
    Maksimalna podržana memorija128 GB
    Modeli3 12100F
    Podnožje1700 (12. generacija)
    Broj fizičkih jezgra4
    Broj logičkih jezgra8
    Keš memorijaL3 : 5MB
    Proizvodni proces12nm
    TDPBase 58W Max Turbo 89W
    Tip pakovanjaBOX
    Integrisana grafikaNema
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Procesori
    Modeli3 12100F
    TDPBase 58W Max Turbo 89W