HP 290 G9 MT i3-1310016GBM.2 512GB180WHP M+TW11P
Šifra: 97587
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
  • RAM Memorija:
  • 32 GB
  • Model procesora:
  • Intel® Core™ i3
  • Procesor:
  • Intel
Artikal nije dostupan
Procesor - brand
Intel
Tip procesora
Core i3
Model procesora
CPU s1700 INTEL Core i3-13100 4-Core 3.40GHz (4.50GHz)
Radni takt procesora
4.5 GHz Max
Broj jezgara
4
Chipset matične ploče
H670
Memorija
16 GB
Tip hard diska
SSD
Kapacitet hard diska
M.2 512 GB
Grafička kartica
Integrisana
Model grafičke kartice
Intel UHD
Memorija grafičke kartice
Deljena
Optički uredjaj
Ne
TIP memorije
DDR4 3200MHz
Brzina Obrta Diska
Nema rotacije
Brand grafičke kartice
Wireless PC
Ne
HDMI port
1
VGA port
1
USB 2.0 port
4
USB 3.0 port
Format kućišta
MT
Napajanje
180W
Tastatura
Da
Miš
Da
Operativni sistem
Windows 11 Pro
Procesor - brand
Tip procesora
Core i3
Radni takt procesora
4.5 GHz Max
Broj jezgara
Chipset matične ploče
H670
Memorija
16 GB
Tip hard diska
SSD
Kapacitet hard diska
M.2 512 GB
Grafička kartica
Integrisana
Model grafičke kartice
Intel UHD
Memorija grafičke kartice
Deljena
Optički uredjaj
TIP memorije
DDR4 3200MHz
Brzina Obrta Diska
Nema rotacije
Brand grafičke kartice
Wireless PC
HDMI port
VGA port
USB 2.0 port
USB 3.0 port
Format kućišta
MT
Napajanje
180W
Tastatura
Miš
Operativni sistem
Windows 11 Pro
  • Naziv artikla:
  • Naziv i vrsta robe:
  • Računari i radne stanice
4.5 GHz Max
DDR4 3200MHz
180W