HP 14S-FQ0013DX 14'' AMD Athlon 3050U 4GB 128GB SSD Win10Home crni
Šifra: 5033
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Ekran
      • Veličina ekrana:
      • 14"
      • Rezolucija ekrana:
      • 1.366 x 768
      • Format rezolucije:
      • HD
    • Procesor Čipset
      • Keš memorija procesora:
      • 4MB L3 cache
      • Radni takt procesora:
      • 2.3 GHz (3.2 GHz)
      • Ostalo:
      • 14nm
      • Model procesora:
      • Silver 3050U
      • Broj jezgara procesora:
      • 2
      • Klasa procesora:
      • AMD® Athlon™
      • Broj logičkih jezgara (niti):
      • 2
    • Memorija (RAM)
      • Tip memorije:
      • DDR4
      • Radni takt memorije:
      • 2.400MHz
      • Memorija (RAM):
      • 4GB
    • Grafika
      • Tip grafičke memorije:
      • Deljena
      • Grafika:
      • AMD® Radeon™
    • Skladištenje podataka
      • SSD:
      • 128GB
      • Tip skladištenja:
      • SSD
      • SSD interfejs:
      • M.2 SATA III
      • Optički uređaj:
      • Bez optičkog uređaja
    • Mreža
      • Wi-Fi:
      • Da
      • Bežični mrežni standardi:
      • IEEE 802.11ac, IEEE 802.11bgn
      • Bluetooth™:
      • Da
      • Bluetooth™ verzija:
      • 4.2
      • Model:
      • Realtek RTL8821CE
    • Priključci Slotovi
      • Audio:
      • 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon)
      • Čitač kartica:
      • SD
      • Ukupno USB priključaka:
      • 3
      • USB 3.1 priključci:
      • 1 (Tip A) Gen1, 1 (Tip C)
      • HDMI priključci:
      • 1x HDMI 1.4b
    • Kamera
      • Rezolucija:
      • 0.3 Megapiksela
    • Audio
      • Zvučnici:
      • 2.0
      • Mikrofon:
      • Ugrađen
    • Tastatura
      • Slovni raspored tastera:
      • EN (US)
    • Baterija
      • Broj ćelija baterije:
      • 3-Cell (41WHr)
      • Tip:
      • Litijum-jonska
    • Softver
      • Operativni sistem:
      • Microsoft Windows® 10 Home
    • Fizičke karakteristike
      • Stanje:
      • Neadekvatna ambalaža, Servisirano, Tragovi korišćenja
      • Masa (raspon):
      • 1kg - 2kg
      • Masa:
      • 1.46kg
      • Dimenzije:
      • 324mm x 225mm x 17.9mm
      • Boja:
      • Crna
      • Ostalo:
    • Ostale karakteristike
      • AC Adapter (punjač):
      • 45W
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 12 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • 00000Outlet
    • Ekran
      • Veličina ekrana:
      • 14"
      • Rezolucija ekrana:
      • 1.366 x 768
      • Format rezolucije:
      • HD
    • Procesor Čipset
      • Keš memorija procesora:
      • 4MB L3 cache
      • Radni takt procesora:
      • 2.3 GHz (3.2 GHz)
      • 14nm
      • Model procesora:
      • Silver 3050U
      • Broj jezgara procesora:
      • Klasa procesora:
      • AMD® Athlon™
      • Tip memorije:
      • DDR4
      • Radni takt memorije:
      • 2.400MHz
      • 4GB
      • Tip grafičke memorije:
      • Deljena
      • AMD® Radeon™
    • Skladištenje podataka
      • 128GB
      • Tip skladištenja:
      • SSD interfejs:
      • M.2 SATA III
      • Optički uređaj:
      • Bez optičkog uređaja
    • Mreža
      • Wi-Fi:
      • Bežični mrežni standardi:
      • Bluetooth™:
      • Bluetooth™ verzija:
      • 4.2
      • Model:
      • Realtek RTL8821CE
    • Priključci Slotovi
      • 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon)
      • Čitač kartica:
      • SD
      • Ukupno USB priključaka:
      • 3
      • USB 3.1 priključci:
      • 1 (Tip A) Gen1, 1 (Tip C)
      • HDMI priključci:
      • 1x HDMI 1.4b
    • Kamera
      • Rezolucija:
      • 0.3 Megapiksela
      • Zvučnici:
      • 2.0
      • Mikrofon:
      • Ugrađen
    • Tastatura
      • Slovni raspored tastera:
      • EN (US)
    • Baterija
      • Broj ćelija baterije:
      • 3-Cell (41WHr)
      • Tip:
      • Litijum-jonska
    • Softver
      • Operativni sistem:
      • Microsoft Windows® 10 Home
    • Fizičke karakteristike
      • Stanje:
      • Masa (raspon):
      • 1kg - 2kg
      • Masa:
      • 1.46kg
      • Dimenzije:
      • 324mm x 225mm x 17.9mm
      • Boja:
      • Crna
    • Ostale karakteristike
      • AC Adapter (punjač):
      • 45W