HISENSE 86 inča 86MR6DE-E Advanced Interactive Display
Šifra: 42591
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Tip
      • Tip:
      • Education Interactive Flat Panel
    • Ekran
      • Uglovi gledanja:
      • 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
      • Veličina ekrana:
      • 86 inča
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 60Hz
      • Ostalo:
      • Anti-glare, 10-bit color, 72% NTSC color gamut, Senzor ambijetalnog osvetljenja
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 350 nita
      • Rezolucija:
      • 3.840 x 2.160
      • Odziv:
      • 8ms
      • Touchscreen:
      • IR Multi-touch do 20 tačaka dodira
      • Paleta boja:
      • 1.07 milijardi boja
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • Direct LED
    • Softver
      • Programi Ekskluzivne aplikacije Servisi:
      • Operativni sistem:
      • Android 13
    • Procesor Čipset
      • Radni takt procesora:
      • 2.2GHz + 2.0GHz
      • Grafički procesor:
      • ARM Mali G52
      • Procesor:
      • ARM Cortex A73 quad core + A53 quad core
    • Memorija
      • Unutrašnja memorija:
      • 64GB
      • RAM memorija:
      • 4GB
    • Mreža
      • Žična mreža (LAN):
      • 101001.000Mbps (Gigabit ethernet)
      • Bluetooth:
      • 5.1
      • Wi-Fi:
      • Da
    • Priključci Slotovi
      • Audio ulaz:
      • 3.5mm
      • HDMI priključci:
      • 3x HDMI 2.0 In, 1x HDMI Out
      • USB priključci:
      • 3x USB 3.0, 1x USB tip C
      • Ostali priključci Slotovi:
      • RJ-45, 1x RS-232 in, 1x RS-232 out
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm, SPDIF optički
    • Audio
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
      • Snaga zvučnika:
      • 2x 15W + 20W subwoofer
      • Tehnologije:
      • Dolby Atmos
    • Fizičke karakteristike
      • Montiranje na zid:
      • VESA 1.000mm x 600mm
      • Boja:
      • Crno-siva
      • Masa:
      • 58.5kg
      • Pakovanje:
    • Dodatne funkcije
      • Podržane tehnologije:
      • NFC
      • Ostalo:
      • 8 mikrofona dometa 12m
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 36 meseci
      • 36 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Digital signage sistemi
    • Ekran
      • Uglovi gledanja:
      • Veličina ekrana:
      • 86 inča
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 60Hz
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 350 nita
      • Rezolucija:
      • 3.840 x 2.160
      • Odziv:
      • 8ms
      • Touchscreen:
      • Paleta boja:
      • 1.07 milijardi boja
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • Direct LED
    • Softver
      • Operativni sistem:
      • Android 13
    • Procesor Čipset
      • Radni takt procesora:
      • 2.2GHz + 2.0GHz
      • Grafički procesor:
      • ARM Mali G52
      • Procesor:
    • Memorija
      • Unutrašnja memorija:
      • 64GB
      • RAM memorija:
      • 4GB
    • Mreža
      • Žična mreža (LAN):
      • Bluetooth:
      • 5.1
      • Wi-Fi:
      • Da
    • Priključci Slotovi
      • Audio ulaz:
      • 3.5mm
      • HDMI priključci:
      • 3x HDMI 2.0 In, 1x HDMI Out
      • USB priključci:
      • 3x USB 3.0, 1x USB tip C
      • Ostali priključci Slotovi:
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm, SPDIF optički
    • Audio
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
      • Snaga zvučnika:
      • 2x 15W + 20W subwoofer
      • Tehnologije:
      • Dolby Atmos
    • Fizičke karakteristike
      • Montiranje na zid:
      • VESA 1.000mm x 600mm