HISENSE 86” 86BM66AE 4K UHD Digital Signage Display - 247 Operation
Šifra: 36372
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Ekran
      • Tip:
      • Digital Signage Display
      • Aktivna površina:
      • 1.928mm x 1.313mm x 297mm
      • Uglovi gledanja:
      • 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
      • Rezolucija:
      • 3.840 x 2.160
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • Edge-LED
      • Ostalo:
      • 72% NTSC color gamut, Haze 28%
      • Osvetljenje:
      • 500 nita
      • Paleta boja:
      • 1.07 milijardi boja
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 120Hz
      • Odziv:
      • 8ms
      • Nativni kontrast:
      • Veličina ekrana:
      • 86 inča
      • Tip ekrana:
      • LED
    • Priključci Slotovi
      • Audio ulaz:
      • 3.5mm
      • Ostali priključci Slotovi:
      • RJ-45, 1x RS-232 in, 1x RS-232 out
      • USB priključci:
      • 2
      • HDMI priključci:
      • 1x HDMI-Out Port, 2x HDMI-In Port
      • VGA D-sub:
      • 1
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • Ukupno DVI priključaka:
      • 1
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort
    • Audio
      • Snaga zvučnika:
      • 2 x 15W
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
    • Softver
      • Operativni sistem:
      • Android 9
      • Programi Ekskluzivne aplikacije Servisi:
      • Smart CMS
    • Dodatne funkcije
      • Podržane tehnologije:
      • WiFi
    • Fizičke karakteristike
      • Masa:
      • 62kg
      • Pakovanje:
      • Naponski kabl, Daljinski upravljač, Uputstvo za rad
      • Boja:
      • Crna
      • Montiranje na zid:
      • VESA 600mm x 400mm
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 36 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Digital signage sistemi
    • Ekran
      • Tip:
      • Digital Signage Display
      • Aktivna površina:
      • 1.928mm x 1.313mm x 297mm
      • Uglovi gledanja:
      • Rezolucija:
      • 3.840 x 2.160
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • Edge-LED
      • Ostalo:
      • Osvetljenje:
      • 500 nita
      • Paleta boja:
      • 1.07 milijardi boja
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 120Hz
      • Odziv:
      • 8ms
      • Nativni kontrast:
      • Veličina ekrana:
      • 86 inča
      • Tip ekrana:
      • LED
    • Priključci Slotovi
      • Audio ulaz:
      • 3.5mm
      • Ostali priključci Slotovi:
      • USB priključci:
      • 2
      • HDMI priključci:
      • VGA D-sub:
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
      • Ukupno DVI priključaka:
      • DisplayPort priključci:
      • 1x DisplayPort
    • Audio
      • Snaga zvučnika:
      • 2 x 15W
      • Zvučnici:
      • Ugrađeni
    • Softver
      • Operativni sistem:
      • Android 9
      • Smart CMS
    • Dodatne funkcije
      • Podržane tehnologije:
      • WiFi
    • Fizičke karakteristike
      • Masa:
      • 62kg
      • Pakovanje:
      • Boja:
      • Crna
      • Montiranje na zid:
      • VESA 600mm x 400mm