HISENSE 86'' 86B4E30T 4K UHD Digital Signage Display - 187 Operation
Šifra: 39665
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Tip
      • Tip:
      • Digital Signage Display
    • Ekran
      • Odziv:
      • 8ms
      • Veličina ekrana:
      • 86 inča
      • Uglovi gledanja:
      • 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • Direct LED
      • Tip panela:
      • IPS
      • Režim rada:
      • 187
      • Tip ekrana:
      • IPS LED
      • Paleta boja:
      • 1.07 milijardi boja
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 500 nita
      • Rezolucija:
      • 3.840 x 2.160
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 60Hz
      • Ostalo:
      • 72% NTSC color gamut, Haze 1%
    • Softver
      • Programi Ekskluzivne aplikacije Servisi:
      • Smart CMS
      • Operativni sistem:
      • Android 8
    • Procesor Čipset
      • Procesor:
      • ARM Cortex A73 dual core + A53 dual core
    • Memorija
      • Unutrašnja memorija:
      • 16GB
      • RAM memorija:
      • 3GB
    • Mreža
      • Wi-Fi:
      • Da
      • Žična mreža (LAN):
      • 10100Mbps
    • Priključci Slotovi
      • Audio ulaz:
      • 3.5mm
      • USB priključci:
      • 1x USB 3.0, 1x USB 2.0
      • Čitač kartica:
      • TF card
      • Ostali priključci Slotovi:
      • 1x RS-232
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 2.0 In
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
    • Audio
      • Snaga zvučnika:
      • 2 x 10W
    • Fizičke karakteristike
      • Boja:
      • Crna
      • Pakovanje:
      • Naponski kabl, Daljinski upravljač, HDMI kabl, RS232 kabl
      • Dodatne mogućnosti:
      • Mogućnost montiranja i vertikalno i horizontalno
      • Masa:
      • 49.5kg
      • Montiranje na zid:
      • VESA 600mm x 400mm
    • Reklamacioni period
      • Reklamacioni period:
      • 36 meseci
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Digital signage sistemi
      • Digital Signage Display
    • Ekran
      • Odziv:
      • 8ms
      • Veličina ekrana:
      • 86 inča
      • Uglovi gledanja:
      • Pozadinsko osvetljenje:
      • Direct LED
      • Tip panela:
      • IPS
      • Režim rada:
      • 187
      • Tip ekrana:
      • IPS LED
      • Paleta boja:
      • 1.07 milijardi boja
      • Nativni kontrast:
      • Osvetljenje:
      • 500 nita
      • Rezolucija:
      • 3.840 x 2.160
      • Vertikalno osvežavanje:
      • 60Hz
      • Ostalo:
    • Softver
      • Smart CMS
      • Operativni sistem:
      • Android 8
    • Procesor Čipset
      • Procesor:
    • Memorija
      • Unutrašnja memorija:
      • 16GB
      • RAM memorija:
      • 3GB
    • Mreža
      • Wi-Fi:
      • Da
      • Žična mreža (LAN):
      • 10100Mbps
    • Priključci Slotovi
      • Audio ulaz:
      • 3.5mm
      • USB priključci:
      • 1x USB 3.0, 1x USB 2.0
      • Čitač kartica:
      • TF card
      • Ostali priključci Slotovi:
      • 1x RS-232
      • HDMI priključci:
      • 2x HDMI 2.0 In
      • Audio izlaz:
      • 3.5mm
    • Audio
      • Snaga zvučnika:
      • 2 x 10W
    • Fizičke karakteristike
      • Boja:
      • Crna
      • Pakovanje:
      • Dodatne mogućnosti:
      • Masa:
      • 49.5kg
      • Montiranje na zid:
      • VESA 600mm x 400mm