HISENSE 80'' H80LSA Smart UHD Laser TV + LTS80MHE panel
Šifra: 4411
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
    Artikal nije dostupan
    • Ekran
      • Ostalo:
      • HDR 10, HLG, Ultra Motion
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Veličina ekrana:
      • 80" (203cm)
      • Tip panela:
      • DLP (Double Laser)
      • Dinamički kontrast:
      • Rezolucija:
      • 4K - Ultra HD (3.840 x 2.160)
    • Video
      • Digitalni signal:
      • DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
      • Formati:
      • VP9, H.264, H.265, HEVC, MPEG-2, MPEG-4, MVC, VC1
    • Audio
      • Tehnologije:
      • dbx-TV, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Equalizer
      • Formati:
      • NICAM
      • Snaga zvučnika:
      • 2x 15W
    • Priključci Slotovi
      • Ukupno USB priključaka:
      • 2
      • USB:
      • 1x USB 2.0, 1x USB 3.0
      • HDMI ulaz:
      • 2
      • Analogni video ulazi:
      • Kompozitni, VGA D-sub
      • Ostali priključci Slotovi:
      • CI +, Digitalni Audio Izlaz (Optički), RJ-45 (Ethernet LAN)
      • Antenski:
      • Da
      • Audio ulaz:
      • 3.5mm
      • Audio izlaz:
      • 2x RCA
    • Dodatne funkcije
      • Opis bežične veze:
      • Bluetooth™, Integrisani Wi-Fi
      • Operativni sistem:
      • Vidaa U™
      • Wi-Fi™:
      • Da
      • Bluetooth™:
      • Aplikacije:
      • Amazon Prime Video, EON, Netflix, YouTube
    • Fizičke karakteristike
      • Dimenzije:
      • 2007mm x 1271mm x 208mm (Panel)
      • Pakovanje:
      • 2xAAA baterije, Daljinski upravljač
      • Boja:
      • Crna
      • Masa:
      • 11.5kg (sa postoljem), 22.7kg (Laser-projektor)
    • Reklamacioni period
      • Napomena:
      • Reklamacioni period:
      • 24 meseca
    • Naziv artikla:
    • Naziv i vrsta robe:
    • Televizori
    • Ekran
      • Ostalo:
      • HDR 10, HLG, Ultra Motion
      • Odnos stranica:
      • 16:9
      • Veličina ekrana:
      • 80" (203cm)
      • Tip panela:
      • DLP (Double Laser)
      • Dinamički kontrast:
      • Rezolucija:
    • Video
      • Digitalni signal:
    • Audio
      • Tehnologije:
      • NICAM
      • Snaga zvučnika:
      • 2x 15W
    • Priključci Slotovi
      • Ukupno USB priključaka:
      • USB:
      • 1x USB 2.0, 1x USB 3.0
      • HDMI ulaz:
      • Analogni video ulazi:
      • Kompozitni, VGA D-sub
      • Ostali priključci Slotovi:
      • Antenski:
      • Audio ulaz:
      • 3.5mm
      • Audio izlaz:
      • 2x RCA
    • Dodatne funkcije
      • Opis bežične veze:
      • Operativni sistem:
      • Vidaa U™
      • Wi-Fi™:
      • Bluetooth™:
      • Aplikacije:
    • Fizičke karakteristike
      • Dimenzije: