HISENSE 80'' H80LSA Laser 4K UHD Smart TV projektor + LTS80MHE panel
- Proizvod iz grupe: 00000Outlet
- Proizvođač: HISENSE
- Nema na stanju
Šifra: 40297
Očekivani rok isporuke je 1-7 radnih dana
Artikal nije dostupan
- Ekran
- Ostalo:
- HDR 10, HLG, Ultra Motion
- Rezolucija:
- 4K Ultra HD (3.840 x 2.160)
- Dinamički kontrast:
- Veličina ekrana:
- 80 inča (203cm)
- Odnos stranica:
- 16:9
- Tip panela:
- DLP (Double Laser)
- Video
- Formati:
- VP9, H.264, H.265, HEVC, MPEG-2, MPEG-4, MVC, VC1
- Digitalni signal:
- DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Audio
- Snaga zvučnika:
- 2x 15W
- Tehnologije:
- dbx-TV, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Equalizer
- Formati:
- NICAM
- Priključci Slotovi
- Antenski:
- Da
- Ukupno USB priključaka:
- 2
- USB:
- 1x USB 2.0, 1x USB 3.0
- HDMI ulaz:
- 2
- Audio ulaz:
- 3.5mm
- Audio izlaz:
- 2x RCA
- Ostali priključciSlotovi:
- CI +, Digitalni Audio Izlaz (Optički), RJ-45 (Ethernet LAN)
- Analogni video ulazi:
- Kompozitni, VGA D-sub
- Dodatne funkcije
- Aplikacije:
- Amazon Prime Video, Netflix, YouTube
- Opis bežične veze:
- Bluetooth, Integrisani Wi-Fi
- Wi-Fi:
- Da
- Operativni sistem:
- Vidaa U
- Dodatne funkcije:
- Hotel mode
- Upravljanje:
- Pomoću pametnog telefona i tableta
- Bluetooth:
- Fizičke karakteristike
- Boja:
- Crna
- Pakovanje:
- 2x AAA baterije, Daljinski upravljač
- Masa:
- 11.5kg (sa postoljem), 22.7kg (Laser-projektor)
- Stanje:
- Oštećena ambalaža
- Dimenzije:
- 2.007mm x 1.271mm x 208mm
- Reklamacioni period
- Reklamacioni period:
- 6 meseci
- 6 meseci
- Naziv artikla:
- Naziv i vrsta robe:
- 00000Outlet
- Ekran
- Ostalo:
- HDR 10, HLG, Ultra Motion
- Rezolucija:
- 4K Ultra HD (3.840 x 2.160)
- Dinamički kontrast:
- Veličina ekrana:
- 80 inča (203cm)
- Odnos stranica:
- 16:9
- Tip panela:
- DLP (Double Laser)
- Video
- Digitalni signal:
- Audio
- Snaga zvučnika:
- 2x 15W
- Tehnologije:
- NICAM
- Priključci Slotovi
- Antenski:
- Ukupno USB priključaka:
- USB:
- 1x USB 2.0, 1x USB 3.0
- HDMI ulaz:
- Audio ulaz:
- 3.5mm
- Audio izlaz:
- 2x RCA
- Ostali priključciSlotovi:
- Analogni video ulazi:
- Kompozitni, VGA D-sub
- Aplikacije:
- Opis bežične veze:
- Bluetooth, Integrisani Wi-Fi
- Wi-Fi:
- Operativni sistem:
- Vidaa U
- Hotel mode
- Upravljanje:
- Bluetooth:
- Fizičke karakteristike
- Boja:
- Crna
- Pakovanje:
- Masa:
- Stanje:
- Oštećena ambalaža
- Dimenzije:
- 2.007mm x 1.271mm x 208mm